12 inç arka tekerlekli hafif tekerlekli sandalye #JL8630LAJ-12
Tanım
» 13,6 kg'ın altında ağırlığa sahip hafif bir tekerlekli sandalye.
» Eloksallı kaplamalı dayanıklı alüminyum çerçeve
» 6 inçlik sağlam tekerlekler
» 12" PNÖMATİK ARKA TEKERLEK
» Tekerlek frenlerini kilitlemek için itin
» Geriye doğru katlanabilen tutamaklar
» çıkarılabilir kolçak
» katlanabilir ayaklıklar
Servis
Şirket Profili
Kaliteli ürünler
1993 YILINDA KURULMUŞTUR. 1500 METREKARE ALAN.
100'DEN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT YAPIYORUZ, 3 ATÖLYE
20'si yönetici ve 30'u teknisyen olmak üzere 200'den fazla çalışan.
Takım
Müşteri memnuniyet oranı %98'in üzerinde.
Sürekli yenilik ve iyileştirme
Mükemmelliği hedeflemek, müşteriler için değer yaratmak.
Her müşteri için yüksek değerli ürünler yaratın.
Deneyimli
Alüminyum sektöründe on yıldan fazla deneyim.
200'den fazla işletmeye hizmet vermektedir.
Teknik Özellikler
Ürün No. #JL8630LAJ-12
Açık Genişlik 61cm
Katlanmış Genişlik 28 cm
Oturma Genişliği 46 cm
Oturma Derinliği 36 cm
Oturma Yüksekliği 45,5 cm
Sırtlık Yüksekliği 46 cm
Toplam Yükseklik 91cm
Arka Tekerleğin Çapı 12"
Ön tekerleğin çapı. 6"